GÖYNÜK BELEDİYESİ

Sektör: Kamu Link: www.bolugoynuk.bel.tr

‘Yılın Belediye Başkanı’ seçilen Kemal Kazan ödülünü aldı…

Time Dergisi okurları tarafından ödüllendirilen Göynük Belediye Başkanı Kazan, “Göynük’ü en çok tercih edilen turizm beldesi yapacağız” dedi...

Time Dergisi okurlarınca “Yılın Başarılı Belediye Başkanı” ödülüne layık görülen Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan ödülünü aldı. Kazan, Göynük’ü güzelleştirmek için çok yol kat ettiklerini belirterek, “Göynük’ü daha ileriye taşımak için çıkılan yolda alınan bu ödüller bizi motive ediyor. Göynük’te uzun bir yolumuz var. Önemli olan, doğal kaynaklarının güzelliğini ve Osmanlı’dan Göynük’e miras kalan tarihi yapıyı koruyarak hizmet vermek” dedi. 

Time Dergisi’nin geleneksel olarak düzenlediği “Yılın En’leri” ödülleri sahiplerini buldu. Elektronik oylama ve e-posta anket yöntemiyle dergi okurları tarafından seçilen ödül sahipleri arasında yer alan Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan’a ödülünü eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu verdi. Kazan bu ödüle, “merkezi yönetim, yerel yönetim, sivil toplum ve özel sektör arasında dayanışmayı ve uzlaşmayı gözetmek, yerel düzeyde mahalleden başlayan bir katılım ortaklığını gerçekleştirmek, şeffaf ve açık yönetim ve belediyecilikte göstermiş olduğu başarılı çalışmalar” gibi kriterlerle layık görüldü.

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen ödül törenine TBMM Başkanvekili Mehmet Sağlam, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu ve birçok milletvekiliyle, belediye başkanı katıldı.

Ödül alanlar…

TBMM Başkanı Cemil Çiçek ‘Yılın Devlet Adamı’, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Enerji Bakanı Tamer Yıldız ‘Yılın Bakanı’ seçilirken, ‘Yılın Başarılı Siyasetçisi’ ödülünü Mustafa Destici aldı. ‘Yılın Başarılı Milletvekilleri’ ödüllerini, aralarında Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’nün de olduğu; Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, İstanbul Milletvekilleri Abdülkadir Aksu, Mehmet Şandır, Erdal Ak ve İbrahim Yiğit, Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Elazığ Milletvekili Faruk Septioğlu, Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat, Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan ve Çanakkale Milletvekili Ali Sarıbaş aldı. İzmir Valisi Cahit Kıraç da ‘Yılın Valisi’ ödülüne layık görüldü.

“Göynük için daha çok proje”

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, yaptığı açıklamada, özellikle okur oylarıyla böyle bir ödülü almanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, Göynük’ü Türkiye’nin en çok tercih edilen turizm beldelerinden biri haline getirme yolunda daha çok çalışacaklarını ifade etti. Kazan, şunları söyledi:

“Göynük’ü güzelleştirmeye, halkı için daha kaliteli bir yaşam sunmaya ve daha tercih edilebilir bir hale getirmeye başladığımızdan beri çok yol kat ettik. Bu yolda riske girip ilk önce alt yapıdan başladık, ulaşımdan, sosyal faaliyetlere kadar birçok önemli projeye imza attık. Göynük’ü daha ileriye taşımak için çıkılan yolda alınan bu ödüller bizi motive ediyor. Göynük’te uzun bir yolumuz var. Göynük için hayata geçireceğimiz daha çok projemiz var. Önemli olan, doğal kaynaklarının güzelliğini ve Osmanlı’dan Göynük’e miras kalan tarihi yapıyı koruyarak hizmet vermek… Biz de Göynük’ün doğal, kültürel ve tarihi dokusunu koruyarak geleceğe taşımayı hedefledik. Bu ödülü de doğru bakış açımız, projelerimiz ve hizmetlerimizle kazandık. Time Dergisi çalışanlarına ve bu ödülü bize layık gören okurlarına çok teşekkür ediyorum. Hizmetlerimizin görülmesi ve takdir edilmesini simgeleyen bu ödülü almak bana ve ekibime gurur verdi. Belediye Teşkilatımıza, Milletvekillerimize, Belediye Meclis Üyelerimize, Göynüklülere ve ekibime ayrıca teşekkür ediyorum.”

 

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON