UYGUNER DERİ PAZARLAMA ve TİC. A.Ş.

Sektör: Deri Link: www.uyguner.com

Uyguner Deri’nin Döşemelik Ürünleri Pazarda...


Bursa Fabrikası’nda Ürettiği Döşemelik Derileri Çağlayan’daki Showroomda Tüketiciyle Buluşturan Uyguner Deri’nin Ürettiği Deriler, Ev Ve Ofis Mobilyaları, Mimari Proje Uygulamaları, Toplu Ve Özel Ulaşım Araçları İle Marin Sektöründe Kullanılacak.

Uyguner Deri,  Türkiye’de çok az üretimi olan döşemelik deri ürünlerini tüketiciye sunmaya başladı. Bursa İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde ürettiği derileri,  İstanbul Çağlayan’daki showroomunda sergileyen Uyguner Deri’nin ürettiği deriler, ev ve ofis mobilyaları, mimari proje uygulamaları ve uçak, otobüs, minibüs, otomobil, tren gibi özel ulaşım araçları ile marin sektöründe kullanılacak.

Tuzla Organize Deri Sanayi Bölgesi’ndeki modern işletmesinde çevreye duyarlı üretim gerçekleştiren Uyguner Deri, şimdi de Bursa'da döşemelik deri alanında yatırım atağına kalktı. Buradaki üretimini geçtiğimiz günlerde açılan Çağlayan’daki showroomda  tüketicilere sunmaya başlayan Uyguner Deri, döşemelik deri kalitesinde iddialı.

Döşemelik deri dünyada ev, ofis, oto, uçak, tren ve yatlar için üretiliyor. Türkiye’nin bugüne kadar çok az üretim yaptığı bu alanın dünyadaki öncüleri, İtalya ve Almanya… Bu sektörde rekabet edebilmenin en önemli unsuru, hammaddeyi dayanıklı, kaliteli ve dünya standartlarında üreterek, kalite standartlarında devamlılık sağlamak ve sürekli müşteri memnuniyetini yakalamak…

“Dünya kalitesinde döşemelik üretiyoruz”

Yaptığı fizibilite çalışmalarının ardından Bursa’daki fabrikasını kuran Uyguner Deri’nin amacı, giyim ve ayakkabı sektöründe olduğu gibi döşemelik deriyi de kaliteli üretim ve müşteri odaklı pazarlama - satış faaliyetleri ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında müşterilere ulaştırabilmek. Uyguner Deri Döşemelik Pazarlama Müdürü Kenan Çırakoğlu, global pazarlardan standart ve kaliteli hammadde tedarik edildiğini ifade ederek, “Dünya kalitesinde döşemelik üretiyoruz.  İtalyan ve Alman firmalarıyla rekabet ediyoruz. Hedefimiz iç ve dış pazarda döşemelik derimizin büyük firmalarca tercih edilmesini sağlamak” diye konuştu.

3 farklı kalite 49 ayrı renk!

İlk başta 3 farklı kalite ve 49 renk ile döşemelik sektöre giren Uyguner Deri, kartelasında bulunan tüm ürünleri 24 saat içinde müşterilerine gönderiyor, yüksek hacimli siparişlerini ve firmalara özel yeni renkleri ise 2 haftalık kısa bir termin ile üreterek hedef pazarlara ulaştırıyor.

Önümüzdeki dönem ürün gamını arttırarak, efektli ve düz kalitelerini pazara sunacak olan Uyguner Deri Döşemelik Pazarlama Müdürü Kenan Çırakoğlu, şu ana kadar ürettikleri döşemelik deriye gösterilen ilgiden memnun olduklarını ifade ederek, şu bilgileri verdi:

“Otomotiv ve ticari araçların koltuk yüzü değişimi yapan after market sektöründen, aynı zamanda bu sektörün sıfır araç imal eden OEM firmalarından (orijinal üretim sanayinden ) , yine ofis, ev ve mimari projelerde yer alan mimarlarımız ve döşeme imalatçılarından, bunun ile beraber son yıllarda ülkemizde hızla gelişen marin sektöründen talepler alıyoruz. Bu sayede Türkiye’de üretilen doğal derinin sadece giyimlik ve ayakkabılık sektöründe kullanılabildiğine ilişkin imajın yıkılmasına da katkıda bulunacağımıza inanıyoruz.”

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON