FLAP TOUR

Sektör: Toplantı Organizasyon Link: http://www.flaptour.com.tr

Türkiye Nükleer Tıp Derneği, 7 Nisan 2012 Cumartesi Günü Antalya'da Basın Toplantısı Düzenliyor…

BASIN TOPLANTISINDA KANSER, ALZHEİMER, EPİLEPSİ GİBİ ÇOK SAYIDA HASTALIĞIN ERKEN TEŞHİSİ VE TEDAVİSİNDE ROL OYNAYAN NÜKLEER TIP ALANINDAKİ SON KLİNİK VE DENEYSEL GELİŞMELER HAKKINDA BİLGİ VERİLECEK…

Türkiye Nükleer Tıp Derneği, yarın(7 Nisan 2012 Cumartesi günü) saat 11.00’da Antalya’da Susesi Otel Kongre Merkezi’nde basın toplantısı düzenleyecek.

Basın toplantısında, Türkiye Nükleer Tıp Derneği Başkanı Prof. Dr. Ömer Uğur, Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Seyfettin Ilgan, Genel Sekreter Doç. Dr. Cüneyt Türkmen ve Yönetim Kurulu Üyesi ve Kongre Bilimsel Kurul Başkanı Prof. Dr. L. Özlem Kapucu, 4-8 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen "24. Ulusal Nükleer Tıp Kongresi” ve “1. Balkan Nükleer Tıp Kongresi"nde ele alınan konularla ilgili paylaşımda bulunacak. Kanser, alzheimer, epilepsi gibi çok sayıda hastalığın erken teşhisi ve tedavisinde rol oynayan nükleer tıp alanındaki son klinik ve deneysel gelişmeler aktarılacak.

Türkiye Nükleer Tıp Derneği Basın Toplantısı
Tarih : 7 Nisan 2012-Cumartesi
Saat : 11.00
Yer : Susesi Otel Kongre Merkezi-Belek-ANTALYA
Basın toplantısı saat 12.00’da gerçekleşecek öğle yemeği ile son bulacaktır.


ÖNEMLİ NOT:
1-Basın toplantısına katılacak basın mensupları için;
7 Nisan 2012 Cumartesi günü saat 9.45’te Antalya Muratpaşa Camisi önünden araç kaldırılacaktır.
2-Antalya basınından toplantıya katılacak olanların katılım için isim-bilgi iletmesi organizasyonun aksaksız gerçekleştirilmesini ve iletişimimizin kolaylaşmasını sağlayacaktır.

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON