TED RÖNESANS KOLEJİ

Sektör: Eğitim Link: http://www.tedronesans.com/

TED Rönesans Koleji'nde Tiyatro Şenliği Başlıyor.

 

GİŞE REKORLARI KIRAN ‘ODADA DÖRT MEVSİM’ ADLI ÇOCUK OYUNU

İLK KEZ ANADOLU YAKASI’NDA…

3-10 YAŞ ARASI MİNİK SANATSEVERLERİ BÜYÜLÜ BİR YOLCULUK BEKLİYOR.

TED Rönesans Koleji’nde tiyatro şenliği başlıyor. İlk oyun, ‘Odada Dört Mevsim’ adlı çocuk oyunu… Bugüne kadar gişe rekorları kıran oyun ilk kez Anadolu Yakası’nda ücretsiz olarak sahnelenecek.

26-27 Nisan tarihlerinde, 3-10 yaş arası minik sanatseverleri büyülü bir yolculuğa çıkaracak olan oyun, teknoloji, müzik ve sanatı bir arada sunuyor.

TED Rönesans Koleji’nin düzenlediği Tiyatro Şenliği’nin ilk oyunu olan ‘Odada Dört Mevsim’ 26-27 Nisan 2014 tarihleri arasında minik sanatseverlerle buluşacak. Neşe Türkeş’in yazdığı ve Okan Yahşi’nin yönettiği ‘Odada Dört Mevsim’ minik sanatseverleri hayal gücünün sınırsız dünyasıyla buluşturacak. Vivaldi’nin dört mevsimini bir odada yaşatacak olan oyun, odasında nasıl vakit geçireceğini bilmeden sıkılan Bora’nın, yardımına koşan bilge sinek Bay Cızbız ile arasında geçen hikayeleri konu alıyor.

Vivaldi’nin müzikleri eşliğinde danslar ve görsel efektlerle sahneye konulacak oyunu izleyecek olan, 3-10 yaş arasındaki minikler, 45 dakika boyunca keyifli vakit geçirecekler. BKM ve İMAJ ortak kuruluşu olan Kelebek Yapım’ın sahneye koyduğu ‘Odada Dört Mevsim’ i bugüne kadar 5 bin kişi izledi.

Sadece iki günlük bu özel gösterimde, kontenjan sınırlı olduğundan, 26- 27 Nisan 2014 tarihlerinde 13:00 ve 15:00 saatlerinde olmak üzere 4 kez sergilenecek oyunu izlemek isteyen tiyatro severlerin 0533 811 38 14 ya da 0530 265 38 89 numaralı telefonlardan rezervasyon yaptırmaları gerekiyor.

TED Rönesans Koleji Hakkında 

Rönesans Holding ve Rönesans Eğitim Vakfı tarafından Türk Eğitim Derneği işbirliğiyle kurulan TED Rönesans Koleji, 2014-2015 eğitim öğretim yılında İstanbul Küçükyalı’da faaliyete geçmeye hazırlanıyor. Rönesans Eğitim Vakfı iştiraki olan okuldan elde edilen gelir yine eğitime aktarılacak.

 

Araştırmacı, yenilikçi eğitim yöntem ve teknikleriyle, öğrencilerine hayat boyu sürecek başarının yolunu açmayı hedefleyen TED Rönesans Koleji, anasınıfı,  ilkokul, ortaokul ve lise düzeylerinde, deneyimli Türk ve yabancı öğretmenleriyle eğitim verecek. 2014-2015 yılı için anaokulundan itibaren 6. sınıf dahil öğrenci alacak kolejde; İngilizce birinci yabancı dil, İspanyolca, Almanca, Fransızca ve Rusça ise ikinci yabancı dil olarak öğretilecek.

 

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON