CAFE CREME BISTRO

Sektör: İşletme

Sevginin En Yalın ve Romantik Hali 14 Şubat’ta Cafe Creme Atmosferinde…

MAHALLE SICAKLIĞI İLE DÜNYA ŞEHİRLERİNE ROMANTİK YOLCULUK…

Sevginin en yalın ve romantik hali 14 Şubat’ta Cafe Creme atmosferinde…

Aşkınızı akordeon ve gitar eşliğinde Cafe Creme’de anlatın.

Ankara’nın en eski semtlerinden Aşağı Ayrancı’da sessiz sedasız açılan ve kısa sürede müdavimlerinin vazgeçilmezi olan Cafe Creme, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde akordeon ve gitar eşliğindeki romantik müzikleri ve özel menüleriyle çiftlere unutulmaz anlar yaşatmaya hazır…

Cafe Creme, 14 Şubat’ta nostaljik, naif ve romantik konsepti ve özel sürprizler ile Ankara’da Sevgililer Günü’nün de vazgeçilmez adresi olacak ve aşkın en yalın ve en romantik haline tanıklık edecek.

Mahalle sıcaklığında Yeşilyurt Sokak’ta sevgi ve tutkuyla kurulan ve semt sakinlerinin olduğu kadar kaliteyi seven herkesin uğrak yeri haline gelen Cafe Creme, samimi atmosferi ile kalplerde, leziz yemekleri ve farklı aromalardaki kahveleri ile de damaklarda iz bırakıyor.

Kalbe giden yol mideden geçer mi! Bilinmez ama Cafe Creme, leziz zeytinyağlıları, kalp şeklindeki tatlıları, pastaları ile sadece Sevgililer Günü’nde değil her gün konuklarını şımartıyor. Cafe Creme özellikle babaanne sütlacı, kabak tatlısı, Gamzegül’den kış çayı, sütlü Türk kahvesi ile meşhur.

UNUTULMAZ MÜZİKLERLE DÜNYA TURU

Cafe Creme kapıdan içeri adım atar atmaz farklı ve ferah atmosferi ile karşılıyor konuklarını. Edit Piaf, Elton John, Sharl Aznavur şarkıları, eski 45’likler, Yeşilçam müzikleri… Akordeon ve gitar eşliğindeki canlı müzik herkesi özlediği veya hayalini kurduğu başka başka şehirlere götürüyor.

Aşkı anlatmanın romantik adresi Cafe Creme, sevgililer gününde; sevgiyle hazırlanan tatları, aşkı anlatan müzikleriyle sevenleri sıcak atmosferinde ağırlayacak.

 

Adres: Cafe Créme Bistro Aşağı Ayrancı, Güvenlik Caddesi Yeşilyurt Sokak No:32/C

Çankaya/ANKARA

Tel: 428 0 228

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON