TED RÖNESANS KOLEJİ

Sektör: Eğitim Link: http://www.tedronesans.com/

‘Okay Temiz Ritim Atölyesi’ 24 Nisan’da Kozzy AVM’de…

BÜYÜK USTA ÇOCUKLARLA ÇALACAK!

‘OKAY TEMİZ RİTİM ATÖLYESİ’ 24 NİSAN’DA KOZZY AVM’DE…

TED RÖNESANS İŞBİRLİĞİYLE GERÇEKLEŞTİRİLECEK ATÖLYEDE, ÇOCUKLAR TAM ANLAMIYLA EĞLENEREK ÖĞRENECEKLER!

Uluslararası caz sanatçısı ve ritim ustası Okay Temiz, 24 Nisan’da İstanbul Kozzy AVM’de çocuklarla birlikte çalacak! TED Rönesans Koleji ve Kozzy AVM işbirliğiyle gerçekleştirilecek ‘Okay Temiz ile Ritim Atölyesi’ için 21 Nisan Pazartesi gününe kadar Kozzy AVM danışma birimine başvuruda bulunulması gerekiyor.

TED Rönesans Koleji çocukların sanat eğilimlerini ortaya çıkarmak için düzenlediği çalışmalar kapsamında büyük usta Okay Temiz’i miniklerle buluşturuyor ve Kozzy AVM’de çocuklar için ücretsiz ritim atölyesi etkinliği gerçekleştiriyor. 24 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilecek ‘Okay Temiz ile Ritim Atölyesi’ iki seanstan oluşacak. 5-12 yaş arası 20’şer çocukla 1’er saat gerçekleştirilecek olan seansların ilki 15.00-16.00 saatleri arasında, ikincisi ise 16.30-17.30 saatleri arasında düzenlenecek. Atölye etkinliğine katılım sınırlı olduğu için ebeveynlerin 21 Nisan Pazartesi günü saat 20:00’a kadar kayıt yaptırmaları gerekiyor.

34 yıllık caz ve dünya müzikleri kapsamındaki tecrübelerini Türkiye’de bir bir hayata geçiren Okay Temiz, hem büyükler için hem de minikler için ritim atölyeleri düzenliyor. Bu kez, TED Rönesans Koleji tarafından çocuklar için düzenlenecek atölyede, çocukların ritmik yetenekleri ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri için doğru yönlendirmelerine katkı sağlanmış olacak. Etkinlikte enstrümanların doğru tutulmasından, doğru sesler çıkarılabilmesine, oturuş pozisyonlarından, ellerin doğru kullanılmasına kadar birçok unsuru eğlenerek öğrenecek olan çocuklar, büyük usta ile çalmanın keyfini yaşayacaklar.

TED Rönesans Koleji Hakkında

Rönesans Holding ve Rönesans Eğitim Vakfı tarafından Türk Eğitim Derneği işbirliğiyle kurulan TED Rönesans Koleji, 2014-2015 eğitim öğretim yılında İstanbul Küçükyalı’da faaliyete geçmeye hazırlanıyor. Rönesans Eğitim Vakfı iştiraki olan okuldan elde edilen gelir yine eğitime aktarılacak.

Araştırmacı, yenilikçi eğitim yöntem ve teknikleriyle, öğrencilerine hayat boyu sürecek başarının yolunu açmayı hedefleyen TED Rönesans Koleji, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeylerinde, deneyimli Türk ve yabancı öğretmenleriyle eğitim verecek. 2014-2015 yılı için anaokulundan itibaren 6. sınıf dahil öğrenci alacak kolejde; İngilizce birinci yabancı dil, İspanyolca, Almanca, Fransızca ve Rusça ise ikinci yabancı dil olarak öğretilecek.

Toplam 20.000 metrekarelik alanda 1.200 öğrenciye eğitim verecek TED Rönesans Koleji, 35 milyon TL yatırımla kuruldu. Okul; kapalı spor salonu, çok amaçlı salon, plastik sanatlar atölyesi gibi birçok derslik, hobi ve etkinlik alanlarını içerecek. Yaklaşık 8.000 metrekarelik açık alanda ise 3 basketbol sahası, etkinlik alanı, oyun terası ve bahçeler bulunacak. 

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON