TED RÖNESANS KOLEJİ

Sektör: Eğitim Link: http://www.tedronesans.com/

Minik İllüzyonistler Yetenekleriyle Büyülüyor…

   
Yetenek Sizsiniz’ Yarışması Birincileri Kıvanç ve Burak İllüzyon Sırlarını TED Rönesans Koleji Öğrencileri ile Paylaşıyor. 

Öğrencilerine eğlenceli, öğretici ve farklı aktiviteler sunan TED Rönesans Koleji, ‘2014 Yetenek Sizsiniz’ yarışmasında birinci olan illüzyonist Kıvanç ve Burak ikilisini çocuklarla buluşturuyor. İllüzyon öğrenmenin heyecanıyla eğlenceli anlar yaşayan minik öğrenciler yetenekleriyle büyüledi. Gösterileri merakla izlenen Kıvanç ve Burak TED Rönesans Koleji öğrencilerine illüzyon dünyasının küçük sırlarını paylaştı.

TED Rönesans Koleji’nde kurulan “İllüzyon Atölyeleri”nde Kıvanç ve Burak ile bir araya gelen öğrenciler, merak edilen illüzyon gösterilerinin inceliklerini öğrenme fırsatı buluyor. TED Rönesans Koleji’nde ilki 23 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilen ve 4 hafta sürecek İllüzyon Atölyeleri etkinliğine öğrenciler ücretsiz katılabiliyor.

Eğlenceli ve yaratıcı bir ortamda 30 Mayıs ile 6 ve 13 Haziran tarihlerinde de tekrarlanacak atölyelere, 4-13 yaş arası tüm öğrenciler katılabiliyor. Atölye çalışmalarına kayıtlar, TED Rönesans Koleji’nin web sitesinden (http://www.tedronesans.k12.tr) online yapılıyor.

Sabah saat 09.30’da başlayan Atölye çalışmaları, 40’ar dakikalık 3 seans halinde saat 12.10’a kadar sürüyor. Her grupta en fazla 25 öğrenci yer alıyor.

 

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON