CAFE CREME BISTRO

Sektör: İşletme

Kadınlar İçin Mahalle Kürsüsü Kuruluyor

Cafe Creme’den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde büyük “Kadın Dayanışması”

Kadınlar için mahalle kürsüsü kuruluyor

Anlatacakları olan kadınlar Cafe Creme’de buluşuyor

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne hayli artan “şiddet” olaylarının gölgesinde giren kadınlar için Ayrancı’daki Cafe Creme sıcak ve anlamlı bir çağrı yaptı. Cafe Creme, anlatacakları olan kadınları Serbest Kürsü’de özgürce dertleşmeye, şiir ve müzik dinletileriyle de sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşmaya çağırıyor.

Ankara’nın eşsiz dostluğu ile “mahalle kültürü”nün yaşatıldığı ve semt sakinlerinin olduğu kadar kendini evinde hissetmek isteyen herkesin uğrak yeri olan Cafe Creme, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü sıcak ve samimi bir etkinlikle kutlamaya hazırlanıyor. “Ayrancı Hanımları Kültürel Buluşması” adını taşıyan etkinlik kapsamında kadınlarla özel bir buluşma gerçekleştirilecek. Böylelikle ilk kez bir kafe organizasyonunda bir toplum hizmeti de sunulmuş olacak.

ÖNCE DERTLEŞECEKLER SONRA EĞLENECEKLER

Cafe Creme’de kadın buluşması saat 14.30’da başlayacak ve 17.30’a kadar sürecek. Açılış konuşmalarının ardından Serbest Kürsü kurulacak, kadınlar burada özgürce sorunlarını dile getirecek ve çözüm önerileri tartışılacak. Etkinlikte ayrıca her yıl gelenekselleşmesi planlanan “Yılın Kadın Ödülü”nün ilki de sahibini bulacak. Ücretsiz olarak kadınlara sunulacak etkinlikte Cafe Creme’e özgü tatların sunulacağı “Açık Büfe Masası”nda konuk kadınların beraberinde getirdikleri ev yemeklerine de yer ayrılacak.

Etkinlikte kadınlara sorunlarını unutturacak keyifli bir program da bulunuyor. Şiir dinletisi, ardından piyano ve solist eşliğinde canlı müzikle kadınlar keyifli dakikalar geçirecek.

KADIN DAYANIŞMASINI MAHALLEDEN BAŞLATACAKLAR

Cafe Creme, bu programla kadınların sorunlarına karşı dayanışmayı mahalleden başlatmayı hedefliyor. Kadın dayanışmasının bir araya gelerek konuşmak, birbirini anlamak ve birlikte yol almakla güçleneceğini söyleyen kafe yetkilileri bu amaçla Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir buluşma planladıklarını ifade etti.

 

Adres: Cafe Créme Bistro Aşağı Ayrancı, Güvenlik Caddesi Yeşilyurt Sokak No:32/C

Çankaya/ANKARA

Tel: 428 0 228

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON