TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU TSF

Sektör: Spor Link: www.tsf.org.tr

İstanbullu Satrançseverler Esenler'de Buluşacak 2015 İstanbul Satranç İl Birinciliği Başlıyor

Türkiye Satranç Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği ve Esenler Belediyesi işbirliği ile düzenlenen 2015 İstanbul Satranç İl Birinciliği 19-27 Aralık 2015 tarihleri arasında Esenler Belediyesi Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

İstanbul genelinde her yaş grubuna açık düzenlenen ve her yıl ünvanlı ve ratingli satranç oyuncularının katıldığı turnuvaya, bu yıl 700’e yakın sporcu katılacak. 90 dakika artı 30 saniye düşünme süresinde toplam 9 tur yapılması planlanan turnuvada yer alacak sporcuların isimleri turnuvanın internet sitesinde yer alıyor.

Turnuva sonunda Esenler Belediyesi tarafından genel sıralamada birinciye tam altın, ikinciye yarım altın ve üçüncüye çeyrek altın ödül verilecek. Turnuvada ayrıca en başarılı emektar sporcu, bayan sporcu, görme engelli sporcu, 18 yaş altı sporcu, 12 yaş altı sporcu ve en başarılı Esenler ilçesi sporcusu kategorilerinde birinciler çeyrek altın ile ödüllendirilecek.

Türkiye Satranç Federasyonu’ndan yapılan açıklamada bir hafta sürecek satranç etkinliğine tüm satrançseverlerin davetli olduğu bildirildi.

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON