İNTES - TÜRKİYE İNŞAAT SANAYİCİLERİ İŞVEREN SENDİKASI

Sektör: İnşaat Link: http://www.intes.org.tr

İNTES Başkanı M.Şükrü Koçoğlu'ndan Başsağlığı Mesajı

 

TÜRKİYE İNŞAAT SANAYİCİLERİ İŞVEREN SENDİKASI (İNTES) BAŞKANI M.ŞÜKRÜ KOÇOĞLU’NDAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI 

Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES) Başkanı M. Şükrü Koçoğlu Afyonkarahisar’daki Konuşlu Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığı’na bağlı Mühimmat Depo Komutanlığı’nda meydana gelen patlama ile ilgili başsağlığı mesajı yayınladı. İNTES Başkanı Şükrü Koçoğlu mesajında vahim olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Son dönemde artan terör olayları ve terör örgütünün hain saldırılarında şehit olan askerlerimizin üzüntüsünü yaşarken, Afyonkarahisar’daki Mühimmat Depo Komutanlığı’nda meydana gelen patlamadaki 25 askerimizin şehit olması bizleri derin üzüntüye boğmuştur” dedi. Şükrü Koçoğlu’nun, 25 askerimizin şehit olduğu, 4 askeri personelin yaralandığı patlama ile ilgili mesajı şöyle:

 “Konuşlu Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığı’na bağlı Mühimmat Depo Komutanlığı’nda dün akşam (5 Eylül 2012) meydana gelen patlama sonucu  25 askerimizin şehit olması, 4 askeri personelin yaralanması bizleri derinden yaralamıştır. Terör örgütü ile mücadele ederken hain saldırılarda şehit düşen askerlerimizin acısını yaşarken, Afyonkarahisar’dan gelen bu acı haber üzüntümüzü daha da derinleştirdi Acımız çok büyüktür. Ülkemizin, Ulusumuzun güvenliği için gece gündüz demeden çalışan, yeri geldiğinde göz kırpmadan canlarını veren bütün güvenlik güçlerimize minnettarız. Bu minnettarlığı ve yaşadığımız acıları anlatmaya kelimeler yetersiz kalmaktadır. Terörle mücadelede ve Afyonkarahisar’daki Mühimmat Depo Komutanlığı’ndaki patlamada şehit olan bütün askerlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve metanetler diliyorum. Yaralılara da acil şifalar temenni ediyorum. Tüm ulusumuzun başı sağ olsun. Ulusumuzun böyle acıları bir daha yaşamamasını diliyorum” 

Kendisi de Afyonkarahisarlı olan İNTES Başkanı Şükrü Koçoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Orman Ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyon Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Belediye Başkanı Av. Burhan Çoban ile Afyonkarahisar İli Mülki Erkânı ve sivil toplum kuruluşları yöneticilerine de başsağlığı mesajı gönderdi. Koçoğlu, mesajında “Acımız büyüktür. Tüm hemşehrilerimizin ve tüm ulusumuzun başı sağ olsun” dedi. 

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON