GÖYNÜK BELEDİYESİ

Sektör: Kamu Link: www.bolugoynuk.bel.tr

Göynük’ün En Önemli Yolları Yenileniyor…

Göynük’e Ulaşım Daha Sağlıklı ve Daha Güvenli Olacak.

Göynük’ün en önemli ulaşım yolları yenileniyor. Karayolu ulaşımında sıkıntılara neden olan Taraklı-Göynük-Nallıhan karayollarında yol asfaltlama çalışmalarına başladı. Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, “Müjdesini vermiştik. Sözümüzü tutuyoruz” dedi.

Çalışmalar kapsamında Taraklı-Göynük-Nallıhan karayolunda mevcut asfalt sökülerek zemin yeni asfalt atımına uygun hale getiriliyor. Söz konusu karayolunda yapılacak asfaltlama ve yenileme çalışmalarının ardından ulaşımın daha güvenli ve sağlıklı bir hale gelmesi sağlanacak.

Taraklı-Göynük-Nallıhan karayolunda başlanılan yol asfaltlama çalışmaları yılsonuna kadar tamamlanacak.

Kazan: Müjdesini vermiştik. Sözümüzü tutuyoruz…

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, çalışmaların Taraklı ilçe sınırında başladığını ifade ederek, şu bilgileri verdi:

“Geçtiğimiz günlerde düzenlemiş olduğumuz Halk Toplantısında yaptığımız açıklamada Taraklı-Göynük, Göynük-Nallıhan karayolunda hava şartlarının uygun olması durumunda önümüzdeki günlerde çalışmaların başlanılacağının müjdesini vermiştik. Bu güzergâhta yapılacak çalışmaların planlanması geçtiğimiz aylarda tamamlanmasına rağmen, hava koşullarının uygun olmaması nedeniyle ertelenen çalışmalara bugün itibariyle Taraklı ilçe sınırından başlanılmıştır.

Başta AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, AK Parti Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü olmak üzere AK Parti İl ve İlçe teşkilatına ve çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederim”

 

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON