GÖYNÜK BELEDİYESİ

Sektör: Kamu Link: www.bolugoynuk.bel.tr

Göynüklüler Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu

GÖYNÜKLÜLER GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU


Göynük Belediyesi’nin AK Parti İlçe Başkanlığı ile birlikte organize ettiği ve geleneksel hale gelen iftar yemeğine her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun ilgi oldu. Belediye Meydanı’nda düzenlenen ve Göynükleri buluşturan iftar yemeğine yaklaşık bin 200 kişi katıldı.

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan’ın ev sahipliği yaptığı iftar yemeğine, AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Göynük Kaymakamı Ahmet Oğuz Aslan, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Demiröz, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, ilçe daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BAŞKAN KEMAL KAZAN MİSAFİRLERİYLE TEK TEK İLGİLENDİ

İftar yemeği öncesinde misafirlerle tek tek ilgilenen ve sohbet eden Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan ve AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay Göynüklülerin Kadir Gecesi’ni kutladı.

Belediye Başkanı Kemal Kazan burada yaptığı konuşmada, her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde bu yıl da Göynüklülerle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kemal Kazan, “Bu yıl Kadir Gecesi gibi özel ve anlamlı bir akşamda düzenlediğimiz iftar yemeğimizde yeniden bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Sonuna yaklaştığımız Ramazan Ayı’nın ve bin aydan daha hayırlı olduğu müjdelenen mübarek Kadir Gecesi’nin başta ilçemiz, ülkemiz ve tüm İslam Alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu vesile ile tüm halkımızın yaklaşan Ramazan Bayramı’nı da tebrik ediyorum’’ diye konuştu,

Göynüklüleri aynı masa etrafında buluşturan ve yaklaşık bin 200 kişinin katıldığı iftar yemeği Grup Sahra’nın ilahi konseri ve semazen gösterisi ile devam etti.

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON