GÖYNÜK BELEDİYESİ

Sektör: Kamu Link: www.bolugoynuk.bel.tr

Göynük Yeni Okuluna Kavuşuyor…

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan:
“Göynük’ün yeni bir okula daha ihtiyacı var”

Göynük İlçe Merkezi’nde bulunan iki adet ilköğretim okuluna yakın zamanda bir yenisi daha eklenecek. Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, Belediye ve Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün öncülüğünde ilçeye yeni bir ilköğretim okulu kazandırılacağını açıkladı.

Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Recep Alpdoğan, Göynük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Yazar ve beraberindeki heyet dün Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, nüfus artışıyla beraber eğitimde ortaya çıkan ihtiyaçlar ile yeni yapılacak okulun yeri konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. İl Milli Eğitim Müdürü Recep Alpdoğan, Göynük ve çevresindeki okulların çevre düzenlemelerinin Göynük Belediyesi’nin katkısıyla yapıldığını belirterek;  “Göynük Merkez ve köylerindeki okullarda yapılan bahçe ve çevre düzenlenmeleriyle ilgili yardım ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Kemal Kazan’a teşekkür ediyoruz” dedi.

“Diğer kurumlar da üzerlerine düşen görevi yapsınlar!”

Belediye Başkanı Kemal Kazan ise yeni yapılacak ilköğretim okulunun inşaatına bir an önce başlanması gerektiğini belirterek, “Belediye olarak ilçe merkezimizdeki okullarımızın bahçe ve çevre düzenlemelerini tamamladık. Merkez dışındaki okullarımızın bahçe ve çevre düzenlemeleri ise önümüzdeki yıl tamamlanacak. Çalışmalarımızda Göynük’ün yeni bir okula daha ihtiyacı olduğunu tespit ettik. Bu konuda biz üzerimize düşeni yaptık. Belediyemize ait olan arsayı ilköğretim okulunun yapımı için İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne verdik. Göynük’ün yeni okuluna kavuşabilmesi için ilgili kurumların da gerekli desteği sağlayacağına inanıyoruz. Bu aşamadan sonra diğer kurumlardan üzerine düşen görevleri bir an önce yapmalarını bekliyoruz” dedi.

 

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON