GÖYNÜK BELEDİYESİ

Sektör: Kamu Link: www.bolugoynuk.bel.tr

Göynük Belediyesi İcraatlarını Halkla Paylaşıyor!

Belediye’nin ilk ‘Halk Toplantısı’ yapıldı.

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan: “TOKİ konutları Göynük’teki en sağlam binalar…” 

Göynük Belediyesi ilk ‘Halk Toplantısı’, Göynük Belediyesi Belediye Salonu’nda Göynüklülerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan’ın Başkanlığında yapılan toplantıda, Göynüklüler, hem ilçelerinde devam eden projelerle ilgili bilgi alma imkanı buldular hem de görüşlerini paylaştılar. Bu toplantıların yıl içinde tekrarlanması bekleniyor.

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan ilçede yeni bir uygulama başlattı. İcraatlarla ilgili halkın bizzat görüşlerini alarak, hareket etmeyi amaçlayan Kazan, bu konudaki ilk toplantısında, hem soruları cevaplandırdı hem de yeni projeleri hakkında bilgi verdi.

Göynük ile ilgili görüşlerin ve isteklerin de değerlendirildiği toplantıya Göynüklülerin yanı sıra, Bolu İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, TOKİ Toplu Konutu Şantiyesi Müteahhidi, Şantiye Şefi katıldı.

“TOKİ konutlar en kısa zamanda teslim edilecek”

Başkan Kemal Kazan göreve geldiği 2009 yılından bu yana Belediyenin gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ve yatırımlar hakkında ayrıntılı olarak açıklamalarda bulunurken Göynük’te yapılan TOKİ Toplu konutları hak sahiplerine teslimi konusunda yaşanan gecikmenin nedenlerini de anlattı. Yaşanan sorunlar hakkında yapılan spekülasyonların gerçekleri yansıtmadığını ifade eden Kazan, TOKİ konutlarının yıkılacağına dair söylentilerle ilgili olarak “Bu söylentiler tamamen asılsızdır. Göynük’teki en sağlam binaların başında TOKİ konutları geliyor. Halkımızdan bu tür söylentilere itibar etmemelerini istiyorum. Çalışmalarımız hızla sürüyor. Konutlar en kısa zamanda hak sahiplerine teslim edilecek” diye konuştu.

Toplantıda hazır bulunan TOKİ müteahhidi ve şantiye şefi de konutların en son inşaat sistemiyle yapıldığını vurgulayarak, gerekli tüm kontrollerin yapıldığını, bu kontrollerin sonucunun ise inşaatlarda sağlamlıkla ilgili hiçbir bir sorunun bulunmadığını gösterdiğini söylediler.

“Göynük’ün yaşam seviyesi yükselecek”

Yaptığı sunumun ardından Göynüklülerin sorularını tek tek cevaplandıran Başkan Kemal Kazan, yatırımları artırarak, Göynük’ün yaşam seviyesini yükseltmeyi planladığını belirterek, şunları söyledi:

“Bu süreçte en fazla önem verdiğimiz konu, ilçemizin tarihi dokusunu koruyarak, gelecek nesillere aktarabilmek… Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren ilçemiz için en iyisini yapmayı hedefledik ve bu doğrultuda çalışmalara devam ettik, görevde olduğumuz süre içerisinde ilçemizde bu güne dek yapılmamış olan birçok projeyi hayata geçirdik. Göreve geldiğimizde birçok söz verdik ve verdiğimiz bu sözleri yerine getirmenin onurunu yaşıyoruz. Bu çalışmalarda emeği geçen AK Parti Bolu milletvekillerimize, AK Parti il ve ilçe teşkilatımıza, İl Genel Meclis, Belediye Meclis Üyelerimize, Belediye Personelimize ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum”

Göynük Bu Projelerle Değişiyor!

Kazan’ın toplantıda ayrıntılı bilgi verdiği projeler şöyle:

“Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmaları, LPG ve Akaryakıt istasyonu inşaatı, Bolu-Göynük ve Taraklı-Nallıhan Karayolu üzerindeki çalışmalar, Sokak Sağlıklaştırma ve Restorasyon çalışmaları, Şehir İçme Suyu İshale Hattı Yenilenmesi Projesi, Tarihi Zafer Kulesi Çevre Düzenlenmesi Projesi, Akşemseddin Hz. Türbesi Çevre Düzenlemesi Projesi, Gazi Süleyman Paşa Bulvarı Çevre Düzenlemesi Projesi”

 

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON