GÖYNÜK BELEDİYESİ

Sektör: Kamu Link: www.bolugoynuk.bel.tr

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan İlçe Esnafı İle Buluştu...

KEMAL KAZAN:
“GÖYNÜK EL ELE VERDİ…“MARKA KENT” OLMA HEDEFİMİZE ADIM ADIM İLERLİYORUZ…"
“GÖYNÜK YENİLENİYOR… YENİ PROJELER YOLDA”

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan Göynük esnafı ile buluştu.

Göynük Belediyesi tarafından düzenlenen “Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı” bu kez ilçe esnafının katılımıyla gerçekleşti.

Belediye düğün salonunda gerçekleştirilen toplantıya, ilçe esnafının yanı sıra, Belediye Meclis Üyeleri ve Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar da katıldı. İlçe esnafının Göynük ile ilgili görüşlerinin de değerlendirildiği toplantıda Kazan, görev süresi boyunca yaptıkları çalışmalar ve hazırladıkları projeler hakkında bilgiler verdi.

“HERKESİN YARDIMLAŞTIĞI YERDE İŞLER YARIM KALMAZ.”

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, toplantıda yaptığı konuşmada son dönemde tanıtım atağına geçen Göynük’ün “marka kent” hedefine adım adım ilerlediğini kaydederek, “Göynük el ele verdi… Güzel ilçemizin hak ettiği noktaya gelmesi için hep birlikte hareket etmek, güçlerimizi birleştirmek istiyoruz. Birlikten güç doğar. Herkesin yardımlaştığı yerde işler yarım kalmaz. Güzelliklere halkımızla birlikte ulaşacağız. Büyük bir tanıtım atağına başladık. Sonuçları ortaya çıkmaya başladı. Göynük “marka kent” hedefine adım adım ilerliyor.” dedi.

Göynük’ü sadece Bolu’nun değil, Türkiye’nin parlayan yıldızı yapmak istediklerini belirten Kazan, ilçe esnafına “Yaptığımız çalışmalar hakkında sizleri bilgilendirmek ve istişare etmek için bu toplantıları düzenliyoruz. Sizlerin fikir ve görüşleri bizim için çok önemli. İlçemize bir şeyler yapacaksak bunu hep birlikte istişare ederek yapacağız. Göynük, Göynük halkı ile yükselecek. Herkes hedefimize sıkı sarılırsa sonucunda gelen güzellikleri beraber yaşayacağız. Sizler “marka kent” hedefimizde en önemli halkada yer alıyorsunuz. Siz inanırsanız, siz Göynük’e sahip çıkarsanız beraber başarırız… Desteğiniz, gücünüz, aklınız, birikimleriniz, görüşleriniz çok önemli” şeklinde seslendi.

GÖYNÜK YENİLENİYOR… YENİ PROJELER YOLDA…

Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı”nda önümüzdeki dönemde yapılacak yeni projeler hakkında da bilgi veren Kemal Kazan şöyle devam etti.

‘’Göynük’ü yeniliyoruz. Çok sayıda yeni projemiz yolda. Yeni İtfaiye Hizmet Binası Yapımı, yeni LPG ve Akaryakıt İstasyonu Yapımı, Tarihi Çarşı ve Arasta Restorasyonu, Kültür Merkezi Projesi, Şehir İçme Suyu ve İsale Hattının Yenilenmesi, Yeni Umumi Tuvalet Yapımı, Akşemseddin Hz. Türbesi Çevre Düzenleme Projesi ve Gazi Süleyman Paşa şehir girişlerinin düzenlenmesi (ilçe mimarimize uygun TAK yapımı), Hacı Abdi Mahallesi Deve Yolu Sokak kaldırımının yenilenmesi, Tarihi Zafer Kulesi Çevre Düzenlemesi Projesi gibi çalışmalarımızı devreye alıyoruz. Özgün “Osmanlı Kasabası” kimliğimize, mimarimize uygun projelerle Göynük’ü yenileyeceğiz. Bu projelerimize önümüzdeki günlerde başlıyoruz. 2013 yılı içerisinde tamamlanmasını planlıyoruz.”

Görev süresi boyunca ilçeye 20 milyon TL tutarında yatırım yapıldığını ifade eden Kazan, bunun 11,5 milyon TL’sinin Toki Konutları için harcandığını, kalan miktarın ise çevre düzenlemesi, alt ve üst yapı çalışmalarına harcandığını belirtti.

Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı’ndan sonra Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan’ın yaptığı değerlendirme şöyle:

“Göynük’ü hak ettiği noktaya taşımak için yürüttüğümüz çalışmalara hız kesmeden devam ediyoruz. Son dönemde yaptığımız çalışmalarla artık yerli ve yabancı sermayenin de dikkatini çekiyoruz. İlçe ekonomimiz güçleniyor. Turizm potansiyelimizi herkesin fark ettiği noktaya taşıyoruz. Esnafımız ve ilçe halkımız Göynükteki bu değişimin farkında. Bugün yaptığımız toplantıda el ele vererek ilçemiz için neler yapabileceğimizi konuştuk. Esnafımızı, projelerimiz ve devam eden faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirdik. Yeni projelerimizle ilgili onların da fikirlerini alarak, neler yapabileceğimizi konuştuk. Marka kent olma hedefimiz için bu toplantılarımıza devam edeceğiz. Gün el ele verip ilçemizi hak ettiği yere getirme günü. İlçe halkımızın desteği ve inancı ile çok şey başarabiliriz.”

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON