Ekin Technology

Sektör: Teknoloji Link: http://www.ekin.com/

Ekin Technology Halkla İlişkiler Ajansını Seçti

EKİN TECHNOLOGY HALKLA İLİŞKİLER AJANSINI SEÇTİ

EKiN TECHNOLOGY NeSS İLETİŞİM İLE YOLUNA DEVAM EDİYOR


Teknoloji sektörünün önde gelen isimlerinden, Türkiye’nin yazılım ihracatının dörtte birini gerçekleştiren ve global bir marka olan Ekin Technology’nin halkla ilişkiler faaliyetlerini NeSS İletişim yürütecek.

Türkiye’nin bilişim atağının başarılı örneklerinden biri olan Ekin Technology’nin yeni iletişim ajansı NeSS İletişim oldu. NeSS İletişim, Ekin Technology’ye medya iletişimi, mesaj ve içerik, kurumsal sosyal sorumluluk, kurumsal itibar yönetimi, kriz iletişimi, etkinlik yönetimi, kamu ilişkileri yönetimi ve kurum içi iletişim alanlarında hizmet verecek.

Türkiye ve dünyanın “Güvenli Şehir Teknolojileri” lideri olduklarını belirten Ekin Technology Pazarlama Müdürü Günseli Gizlice; “Günümüze kadar ulusal ve uluslararası alanda 500’den fazla Şehir Güvenlik Komuta Kontrol merkezi kurduk. Dünyanın en prestijli yarışmalarında, öncü mobil gözetleme ürünlerimizle ödüller kazandık. Yüz tanıma, plaka tanıma, hız tespiti, park ihlal tespiti, akıllı kavşak kontrolü, sistem kontrol yazılımları ve tüm bunların birbiriyle entegre çalışmasını sağlayan Güvenli Şehir İşletim Sistemi “Red Eagle - Safe City Operation System" ile 2015’te Türkiye’nin yazılım ihracatının dörtte birini tek başımıza gerçekleştirdik. Geliştirdiğimiz teknolojilerle Türkiye’nin daha güvenli ve huzurlu olması için çalışıyoruz. Bu yolda stratejik partnerimiz NeSS İletişim ile yürüyeceğiz” dedi.

NeSS İletişim’in referansları arasında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu (AKO) ve markaları Petlas, Starmaxx, Dunlop, Falken, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Türkiye Bilişim Derneği (TBD), Akkuyu Nükleer AŞ, Rönesans Holding, Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği (BYSD), Türkiye Satranç Federasyonu (TSF), Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES), Bolu Belediyesi, Türkiye Deri Sanayii İşverenleri Sendikası (TÜDİS), Uyguner Deri, Göynük Belediyesi, Türk Nöroloji Derneği (TND), Türk Uyku Tıbbı Derneği, Parkinson Derneği, Altunbilekler Marketler Zinciri, Ünal Akpınar A.Ş, Gökyay Vakfı Satranç Müzesi, Türkiye Makarna Sanayicileri Derneği (TMSD) gibi markalar yer alıyor. NeSS İletişim, enerji, inşaat, sağlık, turizm, eğitim, çalışma hayatı, perakende, gayrimenkul, bilişim gibi sektörlerde de iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor.

 

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON