BOLU BELEDİYESİ

Sektör: Kamu Link: http://www.bolu.bel.tr

Bolu'da Kış Başkadır!

BOLU’DA KIŞ BAŞKADIR!

KIŞIN EN GÜZEL ROTASI BU TOPRAKLAR…

BOLU TURİZMDE BİR DÜNYA MARKASI OLMAKTA KARARLI

BOLU BELEDİYESİ’NİN 'DÖRT MEVSİM BOLU- KIŞ' FİLMİ İZLEYENLERİ HAYRAN BIRAKIYOR

 

Bir yer düşünün her mevsim ayrı bir güzel… Kışı, ilkbaharı, yazı, sonbaharı…

Çok uzağa gitmeye gerek yok. İstanbul ile Ankara’nın tam ortasında bu yer…

Bu görüntüler şimdi sizi oraya götürecek…

 ‘Tabiatın Kalbi Bolu’ her mevsim başka bir güzel…

Bolu’da kış mevsiminin güzelliklerinde yolculuğa hazır mısınız?

Bolu, zorlu kış koşullarında adrenalin arayanları Offroad heyecanına, maceraya arayanları yürüyüş rotalarına, kış sporları sevenleri Kartalkaya’ya, kısacası kışı her haliyle sevenleri Tabiatın Kalbi’nde olmaya davet ediyor…

 Bolu ‘Dört Mevsim’ ve Köroğlu konsepti ile turizmde bir dünya markası olmaya hazırlanıyor. Bolu’nun tabiat güzellikleri Türkiye’den başlayarak tüm dünyaya ulaştırılacak.

Bu hedefle Dört Mevsim Bolu’ projesini başlatan Bolu Belediyesi, her mevsimde Bolu’da yaşanan doğal güzellikleri yansıtan film serisi hazırlatıyor. Projenin bir parçası olan ‘Dört Mevsim Bolu-Kış’ bu etkileyici görüntülerle herkesi Bolu’ya davet ediyor.

 Köroğlu diyarında yaşanan beyaz yolculuğun izlerinin sürüldüğü, belgesel-hikaye tadında çekilen kış filminde Bolu’nun tüm ilçelerinden en özel, en güzel kış manzaraları yer alıyor.

 ZORLU KOŞULLARDAN YANSIYAN GÜZELLİKLER

Bolu’da kış beyaz ve yeşili görsel bir şölene dönüştürüyor…

Tabiatın Kalbi Bolu’nun kış turizmi potansiyeli ortaya koyan ‘Dört Mevsim Bolu-Kış’ Akkayalar, Abant, Gölcük, Yedigöller, Kartalkaya, Seben, Mudurnu, Yeniçağa, Dördivan, Kıbrısçık, Gerede, Göynük ve Mengen’e Bolu’nun tüm güzelliklerini kış atmosferinde gözler önüne seriyor.

 Bolu’da yaşanan bir kış hikayesini yansıtan belgesel filmde, Abant’ta atların karla dansı, izleyenlere heyecanlı görüntüler sunarken, fırından çıkan dumanı üstünde ekmekler, Sebenli kadınlardan Göynüklü kadınlara kadar çok sayıda ilçe sakini de filme renk katıyor…

 Bolu Belediyesi’nin ‘Dört Mevsim Bolu’ adlı projesinin çekimleri devam ediyor. Nisan ayında başlanacak çekimlerde bahar aylarında doğadaki değişim ve uyanış görüntülenecek.

İngilizce, Rusça, Arapça versiyonları da yapılacak tanıtım filmleri ile Türk Cumhuriyetlerinden Rusya’ya, Avrupa’dan tüm dünyaya Bolu’nun cennet doğasının aktarılarak tanıtılması hedefleniyor.

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON