GÖYNÜK BELEDİYESİ

Sektör: Kamu Link: www.bolugoynuk.bel.tr

Bolu AK Partili Belediye Başkanları Aylık Toplantısı Göynük’te Yapıldı

 

BOLU AK PARTİLİ  BELEDİYE BAŞKANLARI AYLIK TOPLANTISI GÖYNÜK’TE YAPILDI

GÖYNÜK BELEDİYE BAŞKANI KEMAL KAZAN:

    “HER AY BOLU’NUN FARKLI BİR İLÇESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN  AK PARTİLİ BELEDİYE BAŞKANLARI TOPLANTILARI İLE GÜÇLERİMİZİ BOLU İÇİN BİRLEŞTİRİYORUZ”

Bolu’nun Ak Parti Milletvekilleri, İl Teşkilatı ve Belediye Başkanlarının katılımıyla  her ay düzenli olarak gerçekleştirilen “Bolu AK Partili Belediye Başkanları Toplantısı”nın bu ayki toplantısı  7 Ekim 2011 Cuma günü Göynük’te gerçekleştirildi.

Göynük Belediye Başkanı Kemal KAZAN’ın ev sahipliğini yaptığı toplantıya AK Parti İl Başkanı Ömer SAYIN, Ak Parti Bolu Milletvekilleri Ali ERCOŞKUN, Fehmi KÜPÇÜ, İl Genel Meclis Başkanı Mücahit KUTLU, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin YILMAZ, Kıbrısçık Belediye Başkanı Kemal AKTAŞ, Gerede Belediye Başkanı Ömer BAYGIN, Gökçesu Belediye Başkanı Vahit AYDIN, Seben Belediye Başkanı Süleyman ÖZBAĞ, Mengen Belediye Başkanı Osman ERASLAN, Pazarköy Belediye Başkanı Ramazan ALBAŞ, Dörtdivan Belediye Başkanı Sefer AKMAN, Ak Parti İl Genel Meclis Üyeleri Mümtaz ALTINBAŞ, Necati DOĞRU, Ak Parti Göynük İlçe Başkanı Mehmet ÖNER,  Göynük Belediye Meclis Üyeleri Muzaffer MAN ve Rahmi KONUK katıldı.

“AK Partili Belediye Başkanları Toplantısı”,  Göynük Belediye Başkanı Kemal KAZAN tarafından Tarihi Çınaraltı Çay Bahçesi’nde düzenlenen öğle yemeğinin ardından başladı.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin YILMAZ’ın başkanlık ettiği ve Göynük ilçesinin masaya yatırıldığı toplantıda, Göynük Belediye Başkanı Kemal KAZAN,   görev yaptığı 2,5 yılda Göynük’te gerçekleştirilen çalışmalar ve halen devam etmekte olan projeler hakkında bilgi verdi. Göynük ilçesinin sorunlarının ve isteklerinin de dile getirildiği toplantıda çözüm önerileri tartışıldı. Toplantıda ayrıca TÜRK TELEKOM yetkilileri yeni geliştirdikleri Belediye Bilişim alt yapısı  Bel-Bil (Belediyelere özel VPN üzerinden sunulan yazılım sistemi) hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

Bu ayki toplantıya ev sahipliği yapan Göynük Belediye Başkanı Kemal KAZAN’ın konuyla ilgili değerlendirmesi şöyle:

“Her ay Bolu’nun farklı bir ilçesinde gerçekleştirilen Ak Partili Belediye Başkanları toplantıları ile güçlerimizi Bolu için birleştiriyoruz.

Bu toplantılar, tüm Türkiye’de örnek gösterilen bir nitelik taşıyor. Bolu’daki Ak Partili  belediyelerin sorunlarını, beklentilerini bu toplantılarda masaya yatırıyor,  tartışıyor ve ortak akılla çözüm üretiyoruz.

Birikimlerimizi, tecrübelerimizi paylaşıyor, ihtiyaç duyulan  teknik ekipman ve  insan kaynağı  konusunda yardımlaşıyoruz. Aramızda tam bir dayanışma var.  Çünkü biz Bolu için, Bolu halkı için en iyiyi, en güzeli oluşturmaya çabalıyoruz. Bolu’ya hizmet etmek için mücadele ediyor, gücümüzü, enerjimizi birleştiriyoruz Birbirimize verdiğimiz pozitif enerji, oluşturduğumuz güçlü işbirliği ve sinerji  ile her ay yapılan toplantılarda kazanan hep Bolu oluyor. Tüm hedefimiz Bolu’yu  bir adım daha ileri taşımak ve her köşesi ile kalkındırmak.

Her toplantıda aldığımız kararların takipçisi oluyoruz. Her toplantının kazanımları bir sonraki toplantıya kadar o yöreye kazanım olarak geri dönüyor.

Bu ayki toplantımıza biz ev sahipliği yaptık. Bu ay, Göynük için güçlerimizi birleştirdik. Milletvekillerimizin, İl ve ilçe Teşkilatımızın, Belediye Başkanlarımızın katıldığı toplantıda Göynük’te Belediye Başkanlığım döneminde gerçekleştirilen çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdim. Sorunlarımızı, isteklerimizi, beklentilerimizi aktardım ve önümüzdeki süreçte Göynük’te hedeflediğim projeleri paylaştım.

Özellikle üst yapı çalışmalarımızla ilgili Bolu Belediye Başkanımızdan  destek sözü aldık.  Çok verimli ve Göynük için kazanımların yüksek olduğu bir toplantıya imza attık. Tüm arkadaşlarıma Göynük adına çok teşekkür ediyorum. Göynük için önemli hedeflerimiz var. Bu yolda Göynük halkı için çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz”

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON