AYK LOUNGE & RESTAURANT

Sektör: Eğlence

Balık Ankara’da yenir!

Ankara’nın yeni balık restoranı AYK Lounge & Restaurant açıldı

Balığın en lezzetli hali artık AYK Lounge & Restaurant’da…

AYK Lounge&Restaurant’ın görkemli açılış davetine Ankara’nın önde gelen isimleri katıldı

AYK Lounge & Restaurant 2 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilen  davet ile kapılarını açtı.

Kamu, özel sektör ile siyaset ve cemiyet dünyasından bir çok önemli ismin davetli olduğu açılışa; Sermurat Küçükgül, Ankara Yelken Kulübü Başkanı Adnan Özaslan,  Ali Rıza Koç, Buket Mayda, Emre Tokel, Hakan Arslan, Nusret Anafarta, Pelin Korkmaz, Savaş Korkmaz, Songül Varol, Öznur Pekeren ve  Etkin Özen katıldı. Davetliler gece boyunca Ankara Balkan Orkestrası’nın canlı perfonmansı ile eğlendiler. Gecede Ankara Yelken Kulübü Başkanı Adnan Özaslan davetlileri hoş geldiniz konuşması ile karşıladı.

Lezzetli deniz ürünlerin yeni adresi

İsmini mekana ev sahipliği yapan, 2000 kurulan 5 yüzden fazla üyesi olan Ankara Yelken Kulübü’nden alan AYK Lounge & Restaurant, 100-120 kişiyi ağırlayabilecek bir kapasiteye sahip… Özel toplantılar ve buluşmalar için 35-40 kişilik VIP salonunun da bulunduğu mekan, eşsiz orman manzaralı terası ve balkonu ile de dikkat çekiyor.

Taze ve lezzetli deniz ürünleri ile iddialı olan AYK Lounge & Restaurant 4 farklı menü ile hizmet veriyor. Narlı levrek, fener kavurma, deniz ürünleri ile sarılmış olan yaprak pazı ve pırasa dolmaları menüde öne çıkan yemekler arasında…

Çocukların unutulmadığı restorandafarklı ve eğlenceli alternatiflerin sunulduğu özel bir çocuk menüsü de yer alıyor. 

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON