BAYRAKTAR İNŞAAT

Sektör: İnşaat Link: http://www.bayraktarinsaat.com.tr/

Ankara'da Yükselen “Busıness Class” Konforu

VIA TWINS OFİSLERİNDE “BUSINESS CLASS” AYRICALIĞI

Bayraktar İnşaat, “Business Class” konforundaki ofisleri Başkentte iş dünyasının hizmetine sundu.

   


Ankara’nın en gözde lokasyonundaki A+ Via Twins ofisleri lansmana özel fiyatlar ve hemen teslim fırsatlarıyla satışta. 

Ofis projesi denince ilk akla gelen isimlerden biri olan ve birçok başarılı projeye imza atan Bayraktar İnşaat, Ankara Söğütözü’ndeki Via Twins ofislerini Mart ayı sonuna kadar avantajlı fiyatlarla satışa sundu. Başkent iş dünyasına ayrıcalıklı hizmet verecek olan Via Twins, ilk 10 katında uluslararası bir oteller zincirine de ev sahipliği yapacak.

“Business Class” konseptiyle 11 Mart’ta yapılacak lansmanda, o güne özel sınırlı sayıda Via Twins ofisleri, yüzde 35 kazanç ve hemen teslim fırsatıyla sahipleriyle buluşacak.

Proje 33 katlı 2 kuleden oluşuyor. Başkente yeni bir soluk getiren ve “Business Class” ayrıcalığı sunan A+ ofisler 66 m2 ‘den 800 m2’ye kadar ihtiyaca uygun ofis seçenekleri sunuyor. Kiralama avantajları da sunan projede minimum 460 bin ilemaksimum 1.300 bin TL fiyat aralığında değişen toplam 200 ofis bulunuyor. Her türlü ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte olan ofisler, ayrıca tam katta 800 m2 kullanım alanına kadar genişleme imkânı da sağlıyor.

 
   

60 YILLIK TECRÜBEYLE OFİS DÜNYALARI TASARLIYOR 

1953 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Bayraktar İnşaat, birikimi ve tecrübesiyle inşaat alanında ofis dünyaları tasarlamaya devam ediyor. Ankara’nın LEED Sertifikalı (Gold) Yeşil Bina özelliği taşıyan ilk iş merkezi Via Green, yatay mimarisiyle geniş kiralanabilir ofis alanları sunan Via Flat ve merkezi lokasyonuyla cazibesini koruyan Via Tower projelerinden sonra, Via Twins projesiyle de lüks ofis ayrıcalıklarını iş dünyasıyla buluşturuyor.

Bugüne kadar her biri ayrı marka haline gelen ve toplam büyüklüğü 2 milyon metrekareyi aşan üst yapı projelerini üstlendiklerini hatırlatanBayraktar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet BayraktarVia Twins Projesi’nin her ayrıntısıyla iş yaşamındaki güvenlik ve profesyonellik anlayışına uygun olarak gerçekleştirildiğini ifade etti. ViaTwins projesinin Ankara’nın en yeni ve en prestijli iş merkezi olacağını vurgulayan Mehmet Bayraktar şunları söyledi:

“Prestijli bir proje olmasının yanı sıra projenin şehrin hareket noktasında yer alması da iş dünyası açısından oldukça cezbedici. Şehrin en çok ziyaret edilen AVM’leri, en çok tercih edilen iş merkezleri, en iyi hastaneleri ve 5 yıldızlı otelleri, işinizin hemen yanı başında olacak. İstanbul’daki Viaport, Viaport Venezia, Via Land, Viaport Houses&Suites, Viaport Marina projelerinin ardından Via Twins projemizle de Ankara’da da konfor ve prestij arayan iş dünyasının temsilcilerini, A+ ofislerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

Ayrıca Via Twins’in ilk 10 katına uluslararası bir oteller zinciri talip. Görüşmelerimiz devam ediyor. Önümüzdeki günlerde sonuçlanmasını bekliyoruz. Böylece Via Twins iş dünyasının her türlü ihtiyacını karşılayabilecek bir “Business Class” iş merkezi olarak hizmet verecektir.”

TÜRKİYE’DE İLK KEZ KULLANILAN CAM İLE GÜNEŞ VE SOĞUTMA KONTROLÜ

Via Twins ofislerinde kullanılan camlar Türkiye’de ilk kez kullanılan Guardian Sunguard High Performance Bright Green 40/29 cam olma özelliği taşıyor. Güneş kontrolünü yüzde 60 daha etkin hale getiren camlar aynı oranda soğutma masraflarından da tasarruf sağlayarak çalışma sistemini verimli hale getiriyor.

Projenin güvenlik ve yangın sistemleri akıllı bina teknolojileri sistemi ile tasarlanmış. Çevre sulamada ise geri dönüşümlü yağmur sularının kullanılması dikkat çekiyor. Proje aynı zamanda tüm ofisler için kesintisiz jenaratör imkanı, farklı ihtiyaçlara özel toplantı salonları, concierge (emanet) hizmetlerinden; araç kiralama şoförlü transfer hizmeti, otel rezervasyonu, vale hizmeti, sekretarya, catering hizmeti, lostra, araç yıkama ve bakımı, acil ambulans ve sağlık danışma, ortak kullanımların yanı sıra ofislere özel mutfak hizmetleri de sunuyor.

Bayraktar İnşaat Hakkında

1953 yılında aile şirketi olarak kurulan Bayraktar İnşaat, birikimi ve tecrübesiyle inşaat, turizm ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Bayraktar, her biri marka haline gelen ve toplam büyüklüğü 2 milyon metrekareyi aşan önemli üstyapı projelerinin yapım ve yatırımlarını üstlenmiştir. Bu projelere, Türkiye’nin outlet konseptli en büyük açıkhava alışveriş merkezi, Viaport, içerisinde avm-ofis-konut ve rezidansların yer aldığı, İstanbul ve Venedik’i buluşturan karma proje Viaport Venezia, ülkemizin dünya standartlarındaki ilk tema parkı, konser alanı ve alışveriş merkezi Vialand, prestijli rezidans ve konutları ile Viaport Houses & Suites, Ankara’nın en merkezi konumunda yer alan iş merkezleri Via Tower ve Via Twins, Ankara’nın LEED Sertifikası (Gold) sahibi ‘Yeşil Bina’ özelliği taşıyan ilk iş merkezi Via Green, yatay mimarisiyle her ihtiyaca yönelik geniş kiralanabilir ofis alanları sunan Via Flat ve merkezi konumu ile ulaşım rahatlığı sunan Via Center projeleri örnek gösterilebilir.

Bayraktar’ın turizm alanındaki ilk yatırımı Viaport yanında yer alan Crowne Plaza Asia’dır. Ayrıca Vialand içindeki otel ve Tuzla’da içerisinde 750 yat kapasiteli marina, eğlence merkezi, AVM ve otelin yer aldığı Viaport Marina da Bayraktar’ın dikkat çeken projeleri arasında bulunmaktadır.

Bayraktar; ekonomik, çevresel ve sosyal anlamda gelişmede anahtar rol oynayan enerji sektöründe de yatırımcı kimliğiyle yer almaktadır. Hali hazırda bünyesinde 2 adet Hidroelektrik Enerji Santrali ve 1 adet Güneş Enerjisi Santrali yatırımları yer almakta olup özellikle yenilenebilir enerji alanında (Hidroelektrik, güneş, rüzgâr, jeotermal) yeni projelerin yatırımlarına ağırlık verilmesi planlanmaktadır. Bu yatırımlara ek olarak Bayraktar, sahip olduğu Toptan Satış A. Ş. İle de serbest tüketiciler için elektrik ticareti alanında faaliyet göstermektedir.

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON