BOLU BELEDİYESİ

Sektör: Kamu Link: http://www.bolu.bel.tr

Ankara’da Düzenlenen Terör Saldırısını Kınayan Başkan Yılmaz: “Alçakça Saldırıya En Güzel Cevabı Birlik ve Beraberlikle Vereceğiz”

ANKARA’DA DÜZENLENEN TERÖR SALDIRISINI KINAYAN BAŞKAN YILMAZ:

“ALÇAKÇA SALDIRIYA EN GÜZEL CEVABI BİRLİK VE BERABERLİKLE VERECEĞİZ”


Ankara’da Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan servis araçlarına yönelik terörist saldırıyı kınayan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Alçakça saldırıda hayatını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetleri personelimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar, ailelerine sabır ve metanet diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun. Bu alçakça saldırıyı düzenleyen ve arkasındaki güçlere en iyi cevabı milletimiz birlik ve beraberlik içinde verecektir” dedi.

Ankara’da yaşanan bombalı saldırı ile ilgili mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Türk Milletini hedef alan bu menfur terör saldırısının arkasındaki güçlerin asla amaçlarına ulaşamayacaklarını vurgulayarak, Türkiye’nin terör örgütlerine karşı verdiği mücadelenin kararlılıkla devam edeceğine olan inancını dile getirdi.

Başkan Yılmaz’ın başkentteki terör saldırısına ilişkin mesajı şöyle:

“Başkent Ankara’da Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan servis araçlarına yönelik düzenlenen, 28 vatandaşımızın hayatını kaybettiği ve 61 vatandaşımızın yaralandığı terörist saldırı devletimize, milletimize yapılan bir saldırıdır. Derin bir üzüntü içerisindeyim. Ocaklara kor düşüren, insanlık dışı bu saldırıyı nefretle kınıyorum.

Menfur saldırıda hayatını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetleri personeline ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, ailelerine, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı, diliyorum.

Terörün çirkin yüzünü kullanarak, birliğimizi ve bütünlüğümüzü hedef alan bu saldırıların arkasındaki güçlere, en iyi cevabı Milletimizin birlik ve beraberlik içinde vereceğine inanıyorum. Ülkemizin huzurunu, kardeşliğini ve bütünlüğünü hiç kimsenin bozmaya gücü yetmez, yetmeyecektir. Terörle yıllardır Milletimizi sınayan ve acz içinde olan güçler bilmelilerdir ki; devletimizin terörle mücadelesi kararlılıkla sürecektir.”

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON