Sektör:

Altunbilekler Yönetimini Çocuklar Devraldı…

        
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, koltuğunu çocuklara devretti ve perakende sektörünü bir de çocuklardan dinledi.

Etlik Semtindeki Yalçın Eskiyapan İlkokulu 3. Sınıf öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla faklı bir deneyim yaşadı. Altunbilekler Marketler Zinciri ve Doğadan Gıda Ürünleri’nin öncülük ettiği organizasyonda okullarından servislerle alınan 35 öğrenci, beraberlerinde öğretmenleriyle birlikte ilk olarak Doğadan Çay Fabrikası’na gitti. Burada sabah kahvaltısı yapan minikler, meyveli çaylar hakkında bilgilendirildi, fabrika üretim alanlarını gezdi, çocuklar için önerilen bitki çaylarının tadına baktı.

23 Nisan hediyeleriyle birlikte Doğadan Fabrikası’ndan ayrılan minik öğrencilerin ikinci durağı ise Altunbilekler Genel Müdürlüğü oldu. Altunbilekler Yönetim Kurulu üyeleri çocukları tam kadro karşıladı. Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, koltuğunu çocuklara teslim etti.

Altunbilekler yönetimini kısa bir süre için devralan minikler, Altunbilekler’in yeni sloganı “Daha İyisi İçin” neler yapılması gerektiğini, “Daha iyisi için” Altunbilekler’i nasıl yöneteceklerini, en çok neye önem vereceklerini kendilerine özgü eğlenceli bir dille anlattılar.

Ziyaretin sonunda Altunbilekler Yönetim Kurulu Üyeleri ile toplu fotoğraf çektiren çocukların çalan “Daha İyisi İçin Altunbilekler” cıngılına hep bir ağızdan eşlik etmesi renkli görüntüler ortaya çıkardı. Altunbilekler yönetimi, yeni cıngıllarının çocuklar tarafından sevilmesinden ve kısa sürede benimsenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Ziyaret sonrası çocuklar yine servislerle okullarına uğurlandı.

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON