Sektör:

Altunbilekler “Daha İyisi İçin” Kampa Girdi

 

 

Altunbilekler Çalıştayı’nda Müşteri Odaklı Yeni Projeler Üretildi

 

   
               

 

Altunbilekler “Daha İyisi İçin” kampa girdi. Altunbilekler Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısı ve Yapısal Güçlendirme Çalıştayı 1-3 Mayıs tarihlerinde Kızılcahamam’da yapıldı. Altunbilekler Kampında müşteri memnuniyeti odaklı yepyeni projeler üretildi. Şirketin“Daha İyisi İçin” sloganıyla başladığı 2015 yılının ilk çeyrek iş sonuçları yüzleri güldürdü.

Kızılcahamam Çam Otel’de gerçekleştirilen Altunbilekler kampının ilk gününde 3 aylık periyotlarla düzenlenen Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısı yapıldı. Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda 2015 yılındaki stratejik hedefler, sektör analizleri, kurum içi yenilikler ve mevcut yapıdaki iyileştirme ve gelişmeler konusundaki analiz edilmiş rapor sonuçları ile birlikte koordinasyon üyelerine aktarıldı. Açılış konuşmasında Altunbilekler’in 2015 yılında yeni bir dönem başlattığını hatırlatan Mustafa Altunbilek, “Bu sene artık, ‘işimizi daha iyi yapmak için hangi konuları öne çıkarmalıyız’, ‘hangi çalışmaları yapmamız gerek’, bu soruların cevaplarını oluşturacağımız bir Çalıştay’a başlıyoruz. Bu çalışmanın verimli geçeceğinden, ortak çözüm önerilerinin oluşacağından ve burada herkesin fikrini özgürce ifade edeceğinden eminim. Ve şunu da açıkça ifade etmek istiyorum ki; buradan çıkacak sonuçların Yönetim Kurulumuzca dikkate alınacağı ve değerlendirileceği konusunda kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Toplantıda daha sonra Kurumsal İletişim, İnsan Kaynakları ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Öznur Altunbilek, Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Önder Altunbilek, Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mayuk ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Safinaz Aytemiz, sorumluluk alanlarıyla ilgili 2015 yılı ilk çeyrek sonuçlarını paylaştılar.

Kampın ikinci gününde Altunbilekler Yönetim Kurulu üyeleri, Satın Alma ve Bölge Müdürleri, Departman Müdürleri ve Mağaza müdürlerinin katılımıyla Yapısal Güçlenme-2 Çalıştayı düzenlendi. Pamir Danışmanlık’ın kurucusu Tahsin Pamir başkanlığında 4 oturumda gerçekleştirilen çalıştayda “Daha iyisi için” yeni projeler üzerinde beyin fırtınası yapıldı. Altunbilekler yöneticilerinin başkanlığında gruplar oluşturularak, stratejik hedefler doğrultusunda ortak projeler geliştirildi ve bu projeler katılımcılara sunuldu. Her biri farklı konuları ele alınan projeler ilgiyle karşılandı.

Tahsin Pamir’in, Altunbilekler yöneticilerinin fikirleriyle tamamladıkları şirket profili anketi sonuçlarını paylaştığıÇalıştay, 3 Mayıs Pazar günü önceki yıllarla karşılaştırmalı genel değerlendirmelerle tamamlandı. Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek kapanış konuşmasında ortaya çıkan verimli çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

“Bugünlere gelebilmek için her zaman çok çalıştık ve hep müşteri odaklı olmaya özen gösterdik. Bugün burada çıkan sonuçların beni ziyadesiyle memnun ettiğini belirtmek isterim. Yıllar önce çıktığımız bu yolda 2015 yılında yeni bir döneme, ‘Daha iyisi için’ sloganıyla girdik. Bu kapsamda şirketin her biriminde daha iyisini hedefliyoruz. Şirketimiz her yıl gelişerek daha iyiye gitmekte ve sektöre de artı değer katan projeler üretmektedir. Bu da beni çok gururlandırıyor. Bizi bu noktaya taşıyan tüm birimlerimize ve Çalıştayımızın tüm katılımcılarına teşekkür ediyorum.”

Çalıştayda katılımcılar, oturumların yanı sıra doğa yürüyüşleri, çeşitli oyun ve aktivitelerle de iş stresinden ve şehrin gürültüsünden uzaklaşmanın keyfini yaşadılar.

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON