ABDULKADİR ÖZCAN A.Ş

Sektör: Perakende Link: http://www.abdulkadirozcan.com.tr/

AKO Şirketler Grubu İletişim Ajansını Seçti

AKO ŞİRKETLER GRUBU İLETİŞİM AJANSINI SEÇTİ

NeSS İLETİŞİM AKO’NUN TÜM MARKALARININ İLETİŞİM DANIŞMANI OLDU

Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu’nun (AKO) yeni iletişim ajansı NeSS İletişim oldu. NeSS İletişim, AKO bünyesinde yer alan Petlas, Starmaxx, Dunlop, Falken gibi tüm markalara medya iletişimi, mesaj ve içerik, kurumsal sosyal sorumluluk, kurumsal itibar yönetimi, kriz iletişimi, etkinlik yönetimi ve kurum içi iletişim alanlarında hizmet verecek.

Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeye sahip ilk ve tek lastik üreticisi olan, akü, jant sektöründe de yaptığı yatırımlarla öne çıkan Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu (AKO) yeni iletişim ajansını belirledi.  Lastik sektörünün ünlü markaları Petlas, Starmaxx, Dunlop ve Falken’in yanı sıra AKO Akü, Turbo Akü ve AKO Jant gibi markaları bünyesinde bulunduran Türk sanayiinin köklü kuruluşlarından AKO, 1 Mayıs 2016 tarihinden itibaren NeSS İletişim ile çalışmaya başladı.

AKO, NeSS İletişim’den stratejik iletişim danışmanlığı kapsamında tüm grup markaları için medya iletişimi, mesaj ve içerik, kurumsal sosyal sorumluluk, kurumsal itibar yönetimi, kriz iletişimi, etkinlik yönetimi ve kurum içi iletişim hizmeti alacak.

Otomotiv sektöründe güçlü markalarla hizmet verdiklerini belirten AKO Pazarlama ve Reklam Müdürü Serdar Işık, titiz bir değerlendirme sonucunda stratejik iletişim yönetimi alanında önemli deneyime ve dinamizme sahip NeSS İletişim ile yol almaya karar verdiklerini kaydetti. Işık, 2016 yılında iletişim faaliyetlerinde yeni stratejilerle daha güçlü ilerlediklerini vurgulayarak, “Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeye sahip ilk ve tek lastik üreticisiyiz. Dünyanın 100’den fazla ülkesinde Türkiye’yi temsil ediyoruz. Türkiye’nin en büyük lastik üreticisi ve grubumuzun amiral gemisi Petlas ile ‘Milli Takımlar Resmi Lastik Tedarikçisi’ olduk. Milli takımımızın kat ettiği her mesafede, ulaştığı her başarıda onlarla birlikte olmanın onurunu yaşıyoruz. Hem Petlas hem de Starmaxx için güçlü reklam kampanyaları yürütüyoruz.  AKO, 3 bine yakın uzman kadrosu ile yeni teknoloji ve yatırımlarla hızla büyümeye devam ediyor. İletişim alanında da yeni projelerle hedef kitlelerimizle buluşmayı hedefliyoruz. Bu yolda stratejik partnerimiz NeSS İletişim ile yürüyeceğiz” dedi.

NeSS İletişim’in referansları arasında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Trükiye Bilişim Derneği (TBD), Akkuyu Nükleer AŞ, Rönesans Holding, Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği (BYSD), Türkiye Satranç Federasyonu (TSF), Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES), Bolu Belediyesi, Türkiye Deri Sanayii İşverenleri Sendikası (TÜDİS), Uyguner Deri, Göynük Belediyesi, Türk Nöroloji Derneği (TND), Türk Uyku Tıbbı Derneği, Parkinson Derneği, Altunbilekler Marketler Zinciri, Ünal Akpınar A.Ş, Gökyay Vakfı Satranç Müzesi, Türkiye Makarna Sanayicileri Derneği (TMSD) gibi markalar yer alıyor. NeSS İletişim, enerji, inşaat, sağlık, turizm, eğitim, çalışma hayatı, perakende, gayrimenkul, bilişim gibi sektörlerde de iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor.

 

Logo ve Fotoğraflar

Görüntülenecek logo veya fotoğraf bulunamadı.
© 2018 NeSS İletişim
ICON